...::Zwierzołaki::...

Stada Zwierzołaków... po czyjej stronie stoisz?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zima! Brr... Wilkołaki - obdarzone grubym futrem - cieszą się środkiem zimy i padającym cholernie gęsto śniegiem. Kotołaki niezbyt cieszą się tym, bo choć również mają grube futro, to ich żywiołem jest słońce i ciepło. W dzień można wytrzymać, temperatura do -2C. Za to w nocy spada poniżej -20C...

#1 2009-01-02 17:33:43

Zoia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-31
Posty: 10
Punktów :   
Płeć: Samica
Rasa: Wilkołak
Gwiezdne Amulety: 0
Partner: Brak

Rasy i Gatunki

Tu znajduje się pełny spis Ras, Gatunków i Podgatunków.
Gatunek
Podgatunek
Rasa

Wilkołak
Wilkołaki są przodkami Psołaków, które wyewoluowały na różne rasy i podgatunki. Wilkołaki przystosowały się do życia w różnych środowiskach, od gorących pustyń po lodowatą tundrę.
Pustynny
Mają krótką, szorstką sierść, zwykle koloru białego, beżowego, złotego, czasem jasno-czerwonego i jasno-brązowego. Mają duże uszy, dzięki którym chłodzą organizm.
Górski
W górach przydatne są twarde opuszki łap i umiejętność równowagi. Przez całe dzieciństwo młode są tego uczone. Sierść raczej długa, niezbyt szorstka, w szarawych kolorach.
Arktyczny
Posiadają małe uszy i duże nosy, dzięki którym chwytają powietrze nie chłodząc organizmu. Najczęstszy kolor to biały, ale zdarzają się szare, rude, a nawet czarne osobniki. Mają długie, grube, puszyste futro.
Leśny
"Typowy" Wilkołak. Średnie futro, trochę miękkie. Wszystkie kolory. Potrafią się wspinać po drzewach i wykopywać pułapki w ziemi, lub rozciągając sieć.

Kotołak
U Kotołaków wykształciły się wszystkie "domowe" rasy, takie jak Pers czy Syjam.

Dziki Kotołak
Wśród nich wyewoluowały wszystkie gatunki dzikich kotów, jak np. Tygrysołak, Lwiołak czy Gepardołak.


JA tu rządzę ;D

Po raz pierwszy od wielu spokojnych lat
Ujrzałam krwawej miłości kwiat...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bytowskaskillownia.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl www.landsil.pun.pl www.lords.pun.pl www.ts2.pun.pl